Hakkımızda

Bilir Akademi Osgb

MİSYONUMUZ:
Hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden, hizmet verdiği işletmeler ve çalışanlarının memnuniyetini ön planda tutarak iş sağlığı ve güvenliği konusunda pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir OSGB olmak.
VİZYONUMUZ
Biz hem bireysel olarak, hem de takım halinde ;
  • Disiplinler arası bir eğitim altyapısı ile profesyonel eğitimci olarak davranmanın,
  • Tüm paydaşlarımızın gereksinimlerine duyarlı, yenilikçi ve dürüst ilişki kurmanın,
  • Çok yönlü düşünmenin, yaratıcı olmanın, araştırmacı bir yapının öncüsü olmanın
  • Hizmet verdiğimiz firmaların sahiplenilmesi
  • İş sağlığı ve güvenliği konusunda gerek ulusal gerekse uluslar arası uygulamaları işletmelere sunmanın
    bilinciyle yola çıktık.
Eğitim ve danışmanlık hizmeti sunduğumuz işletmelerin, uzun vadede, iş sağlığı konusunda “öğrenen ve uygulayan organizasyon” olmalarını hedef alıyoruz.
DEĞERLERİMİZ
Saygı
Tüm çalışanlarımız kurumumuz için katkıda bulunur. Birbirimizle ve hizmet verdiğimiz işletmelerle olan ilişkilerimizde saygı, dürüstlük temeldir.
Açıklık
Hizmet verdiğimiz alanlarda önerilere ve eleştirilere daima açığız.
Gerçeklik
İş sağlığı ve güvenliği konusunda bilgi elde etmeye çalışırken, gerçekleri araştırırız ve sunarız. Kesin ve değişmez gerçek diye bir şey olmadığını biliyoruz. Bu yüzden gerek ulusal gerekse uluslar arası yasal düzenlemeler ve en iyi uygulamaları inceler sizin için en iyisini sunarız.
Dürüstlük
Danışmanlık verdiğimiz işletmelere duymak istediğini değil, yasal mevzuattaki gereklilikleri  dile getiririz. Salt kişiler mutlu olsun diye, toplumsal ve doğa gerçeğini yadsıyarak hizmet sunmaktan uzak dururuz.
Profesyonellik
Bizce profesyonellik: hizmet verdiğimiz ve vereceğimiz işletmelere karşı görevimizi ifa ederken, para kazanmanın ötesinde hizmet kalitesinden ödün vermeden, gerçekleri çarpıtmadan  rasyonel bir şekilde hizmet vermektir.